Jeśli zadajesz wciąż zadajesz sobie pytanie „czy warto?“ być może przekonają Cię dane pochodzące z raportu MillwardBrown/PBI według, których w sieci w Polsce korzysta już 21 111 258 Polaków!

21 MILIONÓW POLAKÓW CZEKA NA CIEBIE W SIECI

Pomimo rozwoju i popularności nowych trendów w marketingu internetowym strony internetowe wciąż pozostają trzonem i najważniejszym punktem obecności marki w sieci.

 

Według badań IAB aż 54 proc. użytkowników łączy sięz siecią za pośrednictwem smartfona, co powoduje, że ta kategoria urządzeń wyprzeda po raz pierwszy komputery stacjonarne.

 

Co to oznacza dla Ciebie? To, że już teraz warto inwestować w technologie, które sprawią, że Twoja strona spełni wymagania najbardziej wymagających użytkowników, stale korzystających z sieci za pomocą urządzeń mobilních.

Czy wiesz, że... już co piąta strona internetowa na świecie oparta jest o system WordPress?
Korzystają z niego blogerzy, wielkie firmy i... celebryci. 20% internetowej społeczności nie może się mylić.
Dołącz do nich!

Nowoczesny projekt

Oparty na technologiach webowych HTML5 i CSS3

Responsywność

Dopasowanie witryny do potrzeb urządzeń mobilnych

Szkolenie z obsługi CMS

Pozwalające Ci na pełną samodzielność w aktualizacji

Intuicyjny panel

Wdrożenie na platformie WordPress – uniwersalnym, najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią

Pomyśl, czego potrzebujesz i opowiedz nam o tym. Subtelny redesign, uruchomienie nowej strony lub zbudowanie serwisu wraz z pakietem treści – dzięki zespołowi programistów, projektantów i specjalistów komunikacji marketingowej jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksową obsługę, której celem jest sprzedażowa i komunikacyjna efektywność Twojej firmy w sieci.